جستجو در سایت

     
 
 
     

جستجو در مشاغل

     
 
 
     

جستجو در گالری

     
 
 
     
 

سفر رئیس جمهور به استان

منوهای پورتال

تدبر در قرآن کریم

 

مطبوعات استان

پیوندها

اولین شهرداران شهرهای طبس مسینا، قهستان و محمدشهر به صورت رسمی معرفی شدند چاپ ارسال به دوست
نگارش یافته توسط moosavi   
30 آذر 1387 ساعت 10:19
با حضور استاندار خراسان جنوبی:
اولین شهرداران شهرهای طبس مسینا، قهستان و محمدشهر به صورت رسمی معرفی شدند
پس از ارتقاء بخش های قهستان، طبس مسینا و محمدیه به شهر، شهرداران این شهرها پنج شنبه گذشته با حضور استاندار خراسان جنوبی نماینده مردم بیرجند و درمیان در مجلس شورای اسلامی و مسئولین محلی به صورت رسمی معرفی شده و ساختمان این شهرداریها نیز افتتاح شد.
به گزارش اداره روابط عمومی واموربین الملل استانداری خراسان جنوبی ، استاندار خراسان جنوبی که در مراسم افتتاح ساختمان شهرداری شهر طبس مسینا در مسجد جامع این شهر و در جمع پرشور مردم این شهر سخن می گفت با بیان اینکه در شرایط فعلی وحدت مهمترین عنصر موفقیت و رسیدن به توسعه پایدار است گفت: از دیرباز برخی عناصر نابخرد که عمدتاً از سوی مستکبرین صهیونیست حمایت می شدند سعی داشتند تا با ایجاد تفرقه و اختلاف بین شیعه و سنی مانع از پیشرفت ایران و اسلام شوند که رهبر فرزانه انقلاب با شناسایی دقیق و تدبیری حکیمانه تمام نقشه های شوم آنان را نقش بر آب کردند.
سید صولت مرتضوی با بیان اینکه امروز جامعه شیعه و سنی مطیع منویات مقام معظم رهبری (حفظه ا...) هستند و در راه اعتلای فرهنگ اسلام ناب محمدی از هیچ تلاشی فروگذار نخواهند کرد یادآور شد: به برکت انقلاب اسلامی اقدامات بسیار ارزنده ای در جهت خدمت رسانی و اجرای عدالت در ایران صورت گرفت و به شکر خدا در دولت عدالت محور نهم نیز این اقدامات و خدمات به اوج رسید و با احیاء گفتمان عدالت خواهی که گفتمان امام راحل (ره) بود ظرف سه سال گذشته در خراسان جنوبی و شهرستان درمیان معادل کل تاریخ خدمت رسانی کرده است.
وی در مراسم افتتاح شهرداری قهستان در جمع پرشور مردم این شهر در حسینیه ابوالفضلی این شهر نیز افزود: امسال 29 میلیارد تومان تسهیلات ارزان قیمت (قرض الحسنه) جهت ایجاد اشتغال پایدار در نظر گرفته شده است این در حالیست که تمامی زیرساختهای لازم جهت کارآفرینی از سوی دولت فراهم شده است، بنابراین می بایست با مودت وبرادری نسبت به کارآفرینی در منطقه و توسعه این شهر تلاش کنید.
مقام عالی دولت در استان در بخش دیگری از سخنان خود به احیاء صنعت فرش در قهستان به عنوان یکی از مهمترین مؤلفه های ایجاد شغل در این منطقه تأکید کرد و گفت: 50 میلیون تومان اعتبار جهت راه اندازی شهرداری این شهر تخصیص داده شده است و تا پایان سال نیز کمک های دیگری به این امر اختصاص داده خواهد شد. این در حالیست که تمامی شهروندان قهستانی نیز می بایست در جهت توسعه همه جانبه شهر، شهرداری را یاری رسانند.
مرتضوی درآئین افتتاح شهرداری محمدشهر(محمدیه) نیز با بیان اینکه بخش خوسف در حال رویشی جدید است و خدماتی که در این بخش صورت گرفته غیرقابل مقایسه با گذشته است گفت: ظرف 3 سال گذشته با توجه به اقدامات بسیار ارزنده ای که در بخش خوسف صورت گرفته برغم 60 سال گذشته شاهد رویش جدیدی در این بخش هستیم و امید است در آینده ای نزدیک شاهد ارتقاء این بخش به شهرستان نیز باشیم، این در حالیست که پیگیریهای لازم در این رابطه صورت گرفته و اقدامات نهایی نیز ظرف آینده ای نه چندان دور به انجام خواهد رسید.
وی آینده شهر محمدشهر(محمدیه) را با توجه به فراهم بودن زیرساختها بسیار امیدوار کننده و روشن دانست و گفت: افتتاح محمدشهر از حیث ارتقاء بخش خوسف به شهرستان، رفع نیاز نیروهای مسلح مستقر در منطقه و خدمت رسانی بیشتر به اهالی این منطقه از اهمیتی خاص برخوردار است.
این گزارش حاکیست نماینده بیرجند و درمیان در مجلس شورای اسلامی نیز در جمع مردم شهر طبس مسینا با اشاره به وضعیت بسیار نامطلوب مردم در قبل از انقلاب اسلامی گفت: بعد از پیروزی انقلاب اقدامات بسیار مفیدی در جهت عمران و آبادانی صورت گرفته و در دولت نهم این اقدامات با شعار خدمت رسانی و عدالت محوری شکل تازه ای به خود گرفت و دولت با سفر به استان ها، شهرستان ها و روستاها امکانات، اعتبارات و خدمات را تا عمق روستاها گسترش داد.
حجت الاسلام و المسلمین ابراهیمی افزود: زمانی که امام راحل (ره) و رهبر معظم انقلاب(حفظه ا...) خود را خدمت گزار مردم می دانند پس همه ارکان نظام می بایست خود را نوکر مردم بدانند و در جهت خدمت رسانی از هیچ تلاشی فروگذار نکنند و هر کسی که در زیر چتر اسلام در کشور اسلامی ایران قرار گیرد اعم از اقوام و فرق مختلف از این خدمات بهره خواهند برد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود به توفیقات بدست آمده در شرایط کنونی در ایران اشاره کرد و افزود: امروز به فضل الهی دشمنان ایران و اسلام دچار ذلتی شده اند که افکار عمومی از آنها با لنگ کفش استقبال می کنند و از دولتمردان ایرانی با دسته گل استقبال می شود که همه اینها در راستای پیروی از رهبری و ولایت فقیه است و به شکر خدا امروز دشمنان ما در اوج ذلت دوستان ما در اوج عزت هستند.
وی همچنین در مراسم افتتاح شهرداری قهستان نیز با اشاره به برکات فراوان عیدغدیر گفت: اکمال دین، اتمام نعمت و یاس و نومیدی دشمنان سه هدف اصلی از عید غدیر است که همه اینها نشان دهنده این است که امامت و ولایت ادامه رسالت و نبوت است و تمام توفیقات بدست آمده امروز در سایه ولایت است.
وی گفت: نه تنها ایران اسلامی در سایه ولایت به سوی کمال و سعادت در حال حرکت است بلکه حرکت ولایی ایران موجب شده تا سایر کشورهای اسلامی حتی کشورهای امریکای لاتین نیز متحول شده و با گرایش به سمت تفکرات آزادی خواهی ایران تنفر و انزجار خود را از مستکبرین نشان دهند.
بر پایه این گزارش اکبری به عنوان اولین شهردار محمدشهر(محمدیه)، شبانی به عنوان اولین شهردار قهستان ومحمدپرست به عنوان اولین شهردار طبس مسینا از سوی استاندار خراسان جنوبی منصوب شدند.

 

 
< بعد   قبل >

انتخابات

اداره کل حراست استانداری

نقشه استان خراسان جنوبی

برای دریافت نقشه استان خراسان جنوبی با کیفیّت بالا اینجا کلیک نمایید

ارتباط مستقیم با استاندار

اداره کل روابط عمومی

سامانه پست الکترونیکی

نام کاربری
رمز ورود

حاضرین در سایت

139779803بازدیدکنندگان

نقشه شهر بیرجند برای موبایل

این برنامه نقشه شهر بیرجند برای موبایل می باشد.. این برنامه هم بر روی گوشی های سیمبین و هم بر روی گوشی های جاوا قابل استفاده است. برای ورود به نقشه کلید 5 را بزنید. برای زوم کردن 3 و برای زوم منفی از کلید 1 استفاده کنید. با استفاده از کلیدهای انتخاب می توانید از برنامه خارج شوید. دانلود نقشه

اوقات شرعی

اذان صبح  
طلوع خورشید  
اذان ظهر  
غروب خورشید  
اذان مغرب  

روز :  
ماه:  
شهر :

تصوير اتفاقي

20071101_1269222689_.jpg

ترجمه سایت