جستجو در سایت

     
 
 
     

جستجو در مشاغل

     
 
 
     

جستجو در گالری

     
 
 
     
 

سفر رئیس جمهور به استان

منوهای پورتال

تدبر در قرآن کریم

 

مطبوعات استان

پیوندها

شهیدمطهری عصاره اندیشه های ناب و چکیده ارزشهای اسلامی بود چاپ ارسال به دوست
نگارش یافته توسط moosavi   
13 ارديبهشت 1389 ساعت 09:59

استاندار درمراسم تجلیل از اساتید نمونه :

شهیدمطهری عصاره اندیشه های ناب و چکیده ارزشهای اسلامی بود

استاندار خراسان جنوبی با بیان این مطلب خاطر نشان ساخت : امروز با یک بررسی اجمالی در آثار و تألیفات استاد شهید مرتضی مطهری در می یابیم که مطهری عصاره اندیشه های ناب و چکیده ارزشهای اسلامی و انسانی است که اثر گذاری بسیار قابل توجهی در تحولات جهانی داشته است.

به گزارش اداره روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان جنوبی ، قهرمان رشید که در مراسم بزرگداشت مقام استاد و تجلیل از اساتید نمونه در دانشگاه بیرجند سخن می گفت یادآور شد : ایران اسلامی کشوری است فرهنگی که معلمین و استادان عزیز در رأس هرم فرهنگی در ایران قرار دارند و همواره در تاریخ تمدن و انقلاب اسلامی ما معلمین نقش اصلی و اساسی ایفا نموده اند.

وی ادامه داد : ایران در دنیا جلودار مباحث فرهنگی است این در حالیست که متأسفانه برخی افراد که دل در گرو غرب داشته و تفکراتشان ریشه در اومانیسم دارد همواره به دنبال مباحث خاصی هستند تا به اهداف شوم خود دست یابند که هیچ گاه به یمن هوشیاری ملت و جامعه فرهنگی در این راستا توفیقی حاصل نخواهند کرد.

مقام عالی دولت در استان با بیان اینکه دانشگاه هیچ گاه نباید مرعوب القائات و ضرورت سازیها قرار بگیرد یادآور شد : دانشگاهیان همچون گذشته باید خط شکن بوده و با مبارزه با تحجر و تفکرات مادی غرب گرا به افزایش بصیرت افراد کمک کنند.

رشید اذعان داشت : متأسفانه پس از انتخابات ریاست جمهوری دشمن از عدم بصیرت برخی خواص سوء استفاده کرد و موجب بروز مشکلاتی برای کشور شد .

وی رمز ماندگاری تفکر شهید مطهری را استوار بودن این تفکر بر دین دانست و افزود:هیچ نگرشی کامل تر و جامع تر از احکام اسلامی در مباحث فردی و اجتماعی نیست از این رو می بایست با تکیه بر خودباوری و احکام اسلامی در جهت تعامل و پیشرفت جامعه تلاش کرد.

وی خطاب به دانشجویان نیز متذکر شد : کرامت و تکریم استاد یک وظیفه دینی و ملی است و همه باید به این مهم توجه اساسی داشته باشند و اجازه ندهیم برخی افراد کج اندیش این جایگاه رفیع را خدشه دار کنند.

 

 
< بعد   قبل >

انتخابات

اداره کل حراست استانداری

نقشه استان خراسان جنوبی

برای دریافت نقشه استان خراسان جنوبی با کیفیّت بالا اینجا کلیک نمایید

ارتباط مستقیم با استاندار

اداره کل روابط عمومی

سامانه پست الکترونیکی

نام کاربری
رمز ورود

حاضرین در سایت

139400205بازدیدکنندگان

نقشه شهر بیرجند برای موبایل

این برنامه نقشه شهر بیرجند برای موبایل می باشد.. این برنامه هم بر روی گوشی های سیمبین و هم بر روی گوشی های جاوا قابل استفاده است. برای ورود به نقشه کلید 5 را بزنید. برای زوم کردن 3 و برای زوم منفی از کلید 1 استفاده کنید. با استفاده از کلیدهای انتخاب می توانید از برنامه خارج شوید. دانلود نقشه

اوقات شرعی

اذان صبح  
طلوع خورشید  
اذان ظهر  
غروب خورشید  
اذان مغرب  

روز :  
ماه:  
شهر :

تصوير اتفاقي

20071101_1490620668_.jpg

ترجمه سایت