جستجو در سایت

     
 
 
     

جستجو در مشاغل

     
 
 
     

جستجو در گالری

     
 
 
     
 

سفر رئیس جمهور به استان

منوهای پورتال

تدبر در قرآن کریم

 

مطبوعات استان

پیوندها

اسامی پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی استانداری اعلام شد چاپ ارسال به دوست
18 شهریور 1389 ساعت 09:30

مدیرکل دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری خراسان جنوبی:

اسامی پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی استانداری اعلام شد

مدیرکل دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری خراسان جنوبی از انتشار لیست پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت آزمون 14/3/89 استانداری و دستگاههای اجرائی استان خبر داد .

به گزارش اداره روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان جنوبی، حمید دیانی ضمن اعلام این خبر اظهار داشت:نتایج مذکور پس از سه مرحله تصحیح الکترونیک ردیفی ، رندومی و دستی با حضور نمایندگان دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری خراسان جنوبی و با نظارت معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور در اواسط مردادماه گذشته احصاء و جهت تأییدیه نهایی، کلیه مستندات و موراد درخواستی به آن معاونت ارسال گردید که نهایتا طی نامه شماره 31094/224 مورخ 15/06/1389 امور آمار برنامه ریزی و تأمین نیروی انسانی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور تأییدیه لازم در خصوص صحت نتایج و قابلیت نشر آن صادر گردید.

وی اظهار داشت: به دلیل عدم کسب حد نصاب توسط داوطلبین در آزمون توانمندیهای عمومی، اعلام اسامی پذیرفته شدگان مرحله اول در بعضی از رشته های شغلی به میزان کمتر از 3 برابر ظرفیت می باشد و این اعلام بر اساس حد نصاب نمره در آزمون توانمندیهای عمومی و رقابت با نمره تخصّصی صورت گرفته که فهرست اسامی منتشر شده صرفاً به ترتیب حروف الفبا می باشد و هیچ تقدّم دیگری ندارد.

مدیرکل دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری خراسان جنوبی در خصوص رسیدگی به اعتراضات و شکایات احتمالی نیز گفت:معترضین به نتیجه آزمون می توانند از تاریخ اعلام نتایج، ظرف مدّت یک هفته اعتراض کتبی خود را به دستگاه مربوطه یا دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری تحویل و حداکثر ظرف سه روز پس از آن پاسخ لازم را دریافت نمایند.

دیانی ضمن اعلام اینکه طرح برگزاری آزمون های متمرکز استانی در سطح دستگاههای اجرائی برای اولین بار در کشور از سوی دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری خراسان جنوبی مطرح و این پیشنهاد منجر به ابلاغ آئین نامه ای در همین خصوص از سوی معاونت توسعه مدریت و منابع انسانی رئیس جمهور برای تمامی استانداریهای کشور شد اظهار داشت: در حال حاضر استانداری خراسان جنوبی تنها برگزار کننده طرح مذکور در سطح کشور می باشد که می تواند بعنوان نمونه موفق اجرای آن در کل کشور ملاک عمل قرار گیرد.

 وی ضمن تشکر از حمایت های استاندار محترم و معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری در برگزاری هر چه بهتر آزمون متمرکز، از زحمات پرسنل دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری، مسئولین مربوطه دستگاههای دخیل در امر برگزاری آزمون و دانشگاه بیرجند قدردانی و ابراز امیدواری کرد با برگزاری موفق این طرح، بتوان در آینده ضمن صرفه جوئی در بیت المال و کاهش چشمگیر هزینه های مربوطه، آزمون های سالم و علمی تری را در سطح استان برگزار نمود.

شایان ذکر است برنامه زمان بندی مصاحبه تخصصی پذیرفته شدگان آزمون متمرکز استانداری و دستگاههای اجرائی استان متعاقباً از طریق ادارات ذیربط و پرتال خبر ی استانداری اعلام و از قبول شدگان دعوت به عمل خواهد آمد.

 
< بعد   قبل >

انتخابات

اداره کل حراست استانداری

نقشه استان خراسان جنوبی

برای دریافت نقشه استان خراسان جنوبی با کیفیّت بالا اینجا کلیک نمایید

ارتباط مستقیم با استاندار

اداره کل روابط عمومی

سامانه پست الکترونیکی

نام کاربری
رمز ورود

حاضرین در سایت

132894563بازدیدکنندگان

نقشه شهر بیرجند برای موبایل

این برنامه نقشه شهر بیرجند برای موبایل می باشد.. این برنامه هم بر روی گوشی های سیمبین و هم بر روی گوشی های جاوا قابل استفاده است. برای ورود به نقشه کلید 5 را بزنید. برای زوم کردن 3 و برای زوم منفی از کلید 1 استفاده کنید. با استفاده از کلیدهای انتخاب می توانید از برنامه خارج شوید. دانلود نقشه

اوقات شرعی

اذان صبح  
طلوع خورشید  
اذان ظهر  
غروب خورشید  
اذان مغرب  

روز :  
ماه:  
شهر :

تصوير اتفاقي

20071101_1774488765_.jpg

ترجمه سایت