جستجو در سایت

     
 
 
     

جستجو در مشاغل

     
 
 
     

جستجو در گالری

     
 
 
     
 

سفر رئیس جمهور به استان

منوهای پورتال

تدبر در قرآن کریم

 

مطبوعات استان

پیوندها

بنیاد ملی نخبگان خراسان جنوبی افتتاح شد چاپ ارسال به دوست
07 مهر 1389 ساعت 07:05

توسط رئیس جمهور ؛

بنیاد ملی نخبگان خراسان جنوبی افتتاح شد

دفتر بنياد ملي نخبگان استان خراسان جنوبي همزمان با 12 دفتر بنياد ملي در ساير استان هاي کشور روز گذشته همزمان به صورت ويدئو کنفرانس توسط رئيس جمهور اسلامي ايران مورد بهره برداري قرار گرفت.

به گزارش اداره روابط عمومي و امور بين الملل استانداري خراسان جنوبي ، قهرمان رشيد در جريان اين افتتاح و در ارتباطي مستقيم با رئيس جمهور ضمن تبريک هفته دفاع مقدس سلام گرم مردم استان خصوصاًرزمندگان و يادگاران 8سال دفاع مقدس و خانواده معزز ايثارگري استان را به طور رسمي به رئيس جمهور ابلاغ کرد.

وي در اين ارتباط طي سخناني ضمن ابراز تشکر و خرسندي مردم خراسان جنوبي از مواضع و سخنان حکيمانه و شجاعانه رئيس جمهور در مقر عمومي سازمان ملل متحد يادآور شد:ماه جاري خراسان جنوبي با افتخار ميزبان برگزاري اجلاس مهم و کشوري نماز است که از همين جا از طرف مردم خراسان جنوبي از رئيس جمهور اسلامي ايران براي حضور در اين اجلاس دعوت مي شود.

وي با بيان اينکه خراسان جنوبي دانشگاهي ترين استان کشور است تصريح کرد: خراسان جنوبي با 670 هزار نفر جمعيت داراي 40 هزار نفر دانشجو ، 600 نفر اعضاي هيئت علمي، 13 مرکز آموزش عالي و حوزه هاي علميه متعدد با قدمت 800 ساله است که نشان دهنده اين واقعيت مهم است که اين استان به نسبت جمعيت خود دانشگاهي ترين استان کشور محسوب می شود.

وي بر استفاده هرچه بيشتر و بهتر از نخبگان استان در تمامي بخش ها و زمينه ها تاکيد کرد و يادآور شد: اميد است با افتتاح دفتر بنياد ملي نخبگان در استان اين امر شتاب بيشتري بگيرد چرا که يکي از ارکان مهم توسعه در بخش هاي مختلف استفاده از نظرات نخبگان و انديشمندان در بخش ها و زمينه هاي مختلف است.

 
< بعد   قبل >

انتخابات

اداره کل حراست استانداری

نقشه استان خراسان جنوبی

برای دریافت نقشه استان خراسان جنوبی با کیفیّت بالا اینجا کلیک نمایید

ارتباط مستقیم با استاندار

اداره کل روابط عمومی

سامانه پست الکترونیکی

نام کاربری
رمز ورود

حاضرین در سایت

138976671بازدیدکنندگان

نقشه شهر بیرجند برای موبایل

این برنامه نقشه شهر بیرجند برای موبایل می باشد.. این برنامه هم بر روی گوشی های سیمبین و هم بر روی گوشی های جاوا قابل استفاده است. برای ورود به نقشه کلید 5 را بزنید. برای زوم کردن 3 و برای زوم منفی از کلید 1 استفاده کنید. با استفاده از کلیدهای انتخاب می توانید از برنامه خارج شوید. دانلود نقشه

اوقات شرعی

اذان صبح  
طلوع خورشید  
اذان ظهر  
غروب خورشید  
اذان مغرب  

روز :  
ماه:  
شهر :

تصوير اتفاقي

20071101_1406310549_.jpg

ترجمه سایت