جستجو در سایت

     
 
 
     

جستجو در مشاغل

     
 
 
     

جستجو در گالری

     
 
 
     
 

سفر رئیس جمهور به استان

منوهای پورتال

تدبر در قرآن کریم

 

مطبوعات استان

پیوندها

پیام استاندار به مناسبت ولادت فرخنده حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن چاپ ارسال به دوست
23 ارديبهشت 1391 ساعت 15:30

                پیام استاندار به مناسبت ولادت فرخنده حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن

باسمه تعالي

سالروز ولادت فرخنده ی معصومه ی طاهره،حضرت فاطمه زهرا (س) بر همه ي مسلمین بویژه هم استانی های عزیز خراسان جنوبی مبارک باد .بزرگ بانویی که مایه فخر و مباهات محمد مصطفی (ص) است و زهرای صدیقه ای كه محبت و خشمش مظهر رضاي الهي و غضب ربوبي است.

نامگذاری روز زن و روز مادر در طلیعه میلاد مبارک مریم برتر ، مبین جایگاه والا و ارزشمند زن در فرهنگ ایران اسلامی است .زنان به اهمیت نقش و تاثیر خود در جامعه و خانواده پی نخواهند برد مگر با مطالعه ای دقیق و تعمقی عمیق در زندگی کوتاه اما پر رحمت و برکت راضیه ای که چشمه ی نیکی بود ، کوثر خیر بود و حقیقت اهل بیت .

زهرا روشن است و روشنگر. اسوه و الگوی حقیقی و جاودانه ی تاریخ بشر . چشم اندازی امیدوار کننده برای فردای فرزندان و نمونه ی بی بدیل آداب خانه داری و همسرداری .

و بی تردید سعادت هر جامعه، در گرو سعادت خانواده های آن جامعه است. خانواده، کانون پرورش نسل آینده است و زن در خانواده، مرکز اصلی مهر و عاطفه و محور رشد و بالندگی.

با تبریک میلاد میمون و فرخنده ی دردانه ی آفرینش ، صمیمانه برای مادران عزیز و بانوان شریف خراسان جنوبی تندرستی و شادکامی آرزومندم و از ایزد منان توفیق خدمت بیشتر به این عزیزان رامسألت می نمایم.

رشید

استاندار خراسان جنوبی

 
< بعد   قبل >

انتخابات

اداره کل حراست استانداری

نقشه استان خراسان جنوبی

برای دریافت نقشه استان خراسان جنوبی با کیفیّت بالا اینجا کلیک نمایید

ارتباط مستقیم با استاندار

اداره کل روابط عمومی

سامانه پست الکترونیکی

نام کاربری
رمز ورود

حاضرین در سایت

138996438بازدیدکنندگان

نقشه شهر بیرجند برای موبایل

این برنامه نقشه شهر بیرجند برای موبایل می باشد.. این برنامه هم بر روی گوشی های سیمبین و هم بر روی گوشی های جاوا قابل استفاده است. برای ورود به نقشه کلید 5 را بزنید. برای زوم کردن 3 و برای زوم منفی از کلید 1 استفاده کنید. با استفاده از کلیدهای انتخاب می توانید از برنامه خارج شوید. دانلود نقشه

اوقات شرعی

اذان صبح  
طلوع خورشید  
اذان ظهر  
غروب خورشید  
اذان مغرب  

روز :  
ماه:  
شهر :

تصوير اتفاقي

20071101_2043686212_.jpg

ترجمه سایت